Domů / Hypotéky / Americká hypotéka – peníze rychle a bez zbytečných požadavků

Americká hypotéka – peníze rychle a bez zbytečných požadavků

Potřebujete co nejdříve získat nemalou sumu peněz, ale banka se k Vám obrací zády? Vyskytly se Vám nečekané výdaje a Vy nevíte, co s tím? A slyšely jste už někdy o americké hypotéce? Jedná se o velmi férový finanční produkt, který pomůže získat peníze opravdu každému, kdo má možnost ručit nemovitostí svou, či třetí osoby.

 

Jaké jsou podmínky pro získaní americké hypotéky?

  • Věk 18 až 90 let
  • Zástava nemovitosti

Tyto dvě podmínky jsou skutečně jediné, které rozhodují o poskytnutí, či neposkytnutí americké hypotéky. Nečeká Vás žádné složité papírování v podobě dokládání příjmů, či nahlížení do registrů. Výhodou je, že peníze z americké hypotéky můžete použít opravdu na cokoliv a nikdo se Vás nebude na účel půjčky ptát. Můžete se tak zbavit exekuce, či jiných tíživých dluhů.

 

Co Vám americká hypotéka přinese?

  • Výhodná půjčka s úrokem od 3 do 5 % p.a.
  • Vyplacení až 70 % odhadní ceny nemovitosti
  • Peníze již do 24 hodin od podání podkladů
  • Doba splácení až 30 let
  • Žádné skryté poplatky ani poplatky předem

kasička

Americká hypotéka je velmi oblíbená především proto, že je bezúčelová. Znamená to tedy, že peníze z ní můžete použít opravdu na cokoliv. Dokonce i na vyplacení exekuce. Je tedy na Vás, zda potřebujete opravit dům, koupit nové auto, či cokoliv jiného, na co Vám peníze nestačí. Nemusíte nic dokládat. Zkrátka si jen půjčíte peníze a ty poté využijete přesně podle svých potřeb. Zastavit můžete jakoukoliv nemovitost, včetně chat, chalup, garáží, a dalších.

 

Jestliže potřebujete peníze opravdu rychle a bez složitého papírování, může být pro Vás americká hypotéka ideálním řešením. Vždy je ale potřeba zvážit, zda budete schopni takovou půjčku splácet, abyste se nedostali do ještě větších finančních problémů. Americká hypotéka ale může být Vaší záchranou.

Shlédněte také

Refinancováním hypotéky lze ušetřit nemalé peníze

Pokud máte hypotéku, rozhodně byste jí měli věnovat zvýšenou pozornost, a to především té oblasti, …