Domů / Nebankovní půjčky / Chcete výhodnou půjčku s nízkým úrokem? Zkuste některou z českých bank!

Chcete výhodnou půjčku s nízkým úrokem? Zkuste některou z českých bank!

Výhodná půjčka a bankovní sektor, to jsou slovní spojení, která se rozhodně rýmují! Bylo tomu tak už třeba v devadesátých letech minulého století, úrokové míry rozhodně v bankách nerostou, tehdy ale bylo nutné podstupovat velkou porci administrativy. Takové věci však dnes už nehrozí, půjčka v bance se sjedná často za jediné odpoledne a většina nutných oficialit se vyřídí prostřednictvím internetu. Kde hledat zajímavé alternativy? Dvě z bank, které určitě dobře znáte, si hned představíme!

Vyzkoušejte třeba nabídku bank založených v tomto desetiletí

Air Bank půjčka, která nabídne až 900 tisíc korun na osm let. Minimum pro sjednání je tu pak pět tisíc korun na půlroční období. Zní to zajímavě? Samozřejmě, pro potenciální klienty je tu připravena značná variabilita. Mohou si sjednat úvěr na rekonstrukci kuchyně za osmdesát tisíc korun nebo si pořídit mírně ojetý vůz za dvě stě tisíc. Stejně tak je možné půjčit si do výplaty na nejnutnější složenky třeba šest tisíc korun, a to zcela bez rizika, a hlavně poměrně rychle – na nic tu čekat nebudete, vše se vyřídí doslova instantně.

dollar

Mnoho zájemců jistě potěší i nabízená úroková sazba. Ta bude maximálně 9,9 procenta, tedy těsně pod magickou desetiprocentní hranicí, která byla ještě nedávno v bankovním sektoru zcela běžně k vidění. Pokud budete splácet včas, nabízí se dokonce možnost snížit úrok i pod pětiprocentní hranici, což je na moderním trhu už skutečné unikum.

Srovnání bankovních půjček je často nesnadné, a to i proto, že se nabídky vlastně na první pohled v ničem neodlišují. Nabízená roční úroková sazba je velmi podobná, o doplňkových službách lze říci vlastně totéž. Například půjčka od České spořitelny nabízí možnost získat až 700 tisíc korun na dobu deseti lety, úroky začínají na hranici 6,9 procenta, což je rozhodně velmi zajímavé. Není zapotřebí, aby žadatel prokazoval, na co peníze vlastně chce. Současně je tato půjčka zcela oproštěna od poplatků, klient tedy ušetří díky tomu nemalé prostředky.

Bankovní úvěr tedy rozhodně není bez atraktivity, ba právě naopak. Úroková sazba je někde jinde než v nebankovním světě, výhodou je i skutečnost, že se nemůžete napálit – banky totiž mají příslušnou licenci a platné zákony ochraňují, aby jednání s klienty bylo maximálně férové.

Shlédněte také

Online nebankovní půjčka do 10 000 Kč od společnosti COOL CREDIT

COOL CREDIT patří již ke tradičním poskytovatelům krátkodobých půjček, na tuzemském trhu působí již od …