Domů / Bankovní půjčky / Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů

Máte nízké příjmy a i přesto chcete hypotéku? V bance Vaši žádost zamítli, protože máte ještě záznam v registru dlužníků? Pokud se obracíte na banku, tak po Vás většinou budou chtít potvrzení o příjmech ze zaměstnání, z podnikání, z pronájmu a podnájmu nemovitostí, nebo ostatní příjmy, kam spadá například výživné a dávky státní sociální podpory.

 money

Hypotéka bez doložení příjmu je variantou a čím dál více oblíbenou půjčkou. Přísné podmínky hypotéky, kterou Vám nabízí banky, a na které spousta lidí v dnešní době nedosáhne, tady nemusíte plnit. Nedokládáte Vaše měsíční příjmy, a pokud máte záznam v registru dlužníků, tak nemusíte mít strach, protože ani toto Vám neohrozí získání hypotéky bez dokládání příjmů. Výše příjmů a záznam v registru jsou většinou důvodem, proč někteří lidé neprojdou žádostí o hypotéku, která se tímto nadobro zamítne.

 

Přece jen nějaké požadavky máme, proti bankám je to ovšem velice snadné. Jeden z požadavků je minimálně 18 let a maximálně 90 let. Požadavky jsou celkem dva, takže ten druhý je zástava Vaší nemovitosti, nebo nemovitosti třetí osoby. Tímto si můžete pořídit půjčku za velice výhodných podmínek jako je úrok od 3 až 5 % p.a., který je srovnatelný s bankovním úrokem, i přesto, že se jedná o nebankovní půjčku od velice solidních nebankovních společností. Splácet můžete až 30 let.

Nemovitost, kterou zastavíte Vy nebo Vaši blízcí, s jejich souhlasem samozřejmě, může být i garáž nebo chata a Vy tímto získáte částku až do 70% její výše, podle odhadní ceny zmíněné nemovitosti. Protože nedokládáte příjmy a ani Vás nečeká náhled do registru, tak je vše vyřízeno vždy opravdu rychle, peníze můžete mít již do 24 hodin od dodání podkladů k zastavené nemovitosti.

Potřebujete v tuto chvíli půjčit na cokoliv, co Vás tíží? Protože tady můžete. Nemusíte nikomu vysvětlovat účel půjčky. Pokud máte tedy problém v podobě dluhů, či dokonce exekuce, tak touto půjčkou je vše vyřešeno. Nečekejte a ozvěte se pro rady, jakým způsobem řešit další kroky spojené s touto hypotékou bez dokládání příjmů.

Shlédněte také

Chcete renovovat? Pomůže vám půjčka na rekonstrukci

Koupením vlastního bydlení to nekončí. Ať už byt či dům, obojí potřebuje péči a údržbu. …