Domů / Finance / Hypotéka, ne, kterou dosáhne každý? Jednoznačně americká hypotéka bez registru

Hypotéka, ne, kterou dosáhne každý? Jednoznačně americká hypotéka bez registru

Jestliže sníte o lepším bydlení, ale nemáte na něj dostatek peněz, potom vám jako většině lidí, nezbyde nic jiného, než zažádat o hypotéku. Ale co když Vám banky nechtějí vyjít vstříc? Máte si sen o lepším bydlení nechat ujít? To jistě ne. Jsou tu totiž i jiná řešení, než hypotéka v bance. Skvělým řešením je například americká hypotéka bez registru.

ruličky

Ačkoliv dříve lidé věřili hlavně bankám, v dnešní době se stále více lidí obrací na nebankovní hypotéky. Ty totiž mají stejně nízký úrok i dobu splatnosti, ale k tomu i mnoho dalších výhod. Pokud jste někdy prošli procesem schvalování hypotéky u banky, poskytli jste všechny potřebné papíry, včetně dokladů o příjmech, nechali pečlivě prověřit svou osobu, doložili účel hypotéky a bůhví co ještě, ale nakonec jste se potkali se zamítnutím žádosti, jistě chápete, jak je příjemné najít hypotéku, kde se tomuto všemu můžete vyhnout a jedinými požadavky pro to, aby Vám hypotéka byla schválena, je plnoletost a zástava nemovitosti.

Ano, opravdu stačí pouze tyto dvě věci. Tedy, pokud je Vám mezi 18 a 80 lety a máte možnost poskytnout nemovitost k zástavě, nebo je k tomu ochoten někdo z Vašich blízkých, potom máte vyhráno a můžete se těšit na hypotéku s mnoha výhodami:

  • Financování jakékoliv nemovitosti až do 70 % její odhadní hodnoty
  • Vyplacení peněz již do 24 hodin od podání podkladů
  • Nízký úrok jako v bance (od 4 % p. a.) a nízké měsíční splátky
  • Splatnost až na 30 let
  • Žádné poplatky předem – odhad nemovitosti zdarma
  • Možnost vyplacení exekuce, či konsolidace půjček
  • Placení hypotéky kdykoliv předčasné bez jakýchkoliv sankcí

Pokud potřebujete sehnat peníze opravdu rychle, potom se určitě neobracejte na banku. Obraťte se na americkou hypotéku bez registru a získejte je do 24 hodin.

Shlédněte také

Nebankovní hypotéka Vám může spolehlivě a rychle pomoci k penězům

Nebankovní hypotéku můžete získat od společnosti, která nepodléhá kontrole ČNB, tedy není bankou. Proto se …