Domů / Finance / Nebankovní hypotéka Vám může spolehlivě a rychle pomoci k penězům

Nebankovní hypotéka Vám může spolehlivě a rychle pomoci k penězům

Nebankovní hypotéku můžete získat od společnosti, která nepodléhá kontrole ČNB, tedy není bankou. Proto se mnoho lidí nebankovní hypotéky bojí. Milně se totiž domnívají, že taková forma půjčky je doprovázena neférovými podmínkami a vysokým úrokem. Pravdou ovšem je, že pokud najdete férovou nebankovní společnost, potom je taková hypotéka stejně výhodná, jako v bance, ale oproti ní má mnoho dalších výhod.

Když jdete žádat o hypotéku do banky, musíte se připravit na celkem zdlouhavý proces v podobě dokládání příjmů, zkoumání Vaší bonity, nahlížení do registrů a dalších věcí. Hustým sítem, které mají banky nastavené, tak projde málokterý klient. A nezáleží na tom, jak dlouho u své banky máte účet. Stačí, že máte nízké příjmy, či záznam v registru a s hypotékou se můžete rovnou rozloučit. U nebankovní hypotéky je tomu ale jinak.

kalkulačka1

Pokud požádáte o hypotéku nebankovní, dostane se Vám vstřícného přístupu bez zbytečného papírování a důkladného zkoumání Vaší osoby. Jediné, co musíte pro schválení hypotéky splnit, je věk minimálně 18 let a možnost zástavy nemovitosti.

Nebankovní hypotéka je výhodná

Kromě již zmíněných výhod nebankovní hypotéky jsou tu ještě další. Peníze z ní můžete například použít na cokoliv, chcete. Dokonce i na vyplacení exekuce, která na Vás byla uvalena. Zkrátka a dobře pouze poskytnete fotografie nemovitosti, kterou budete zastavovat, svoje doklady totožnosti a po tomto úkonu již můžete své peníze očekávat do 24 hodin. Vyplaceno přitom dostanete až 70 % z odhadní ceny nemovitosti. Hypotéku dostanete s nízkým úrokem a můžete ji splácet až 30 let.

A jakou nemovitost můžete zastavit? Jakoukoliv, která je ve Vašem vlastnictví, nebo ve vlastnictví někoho z Vašich blízkých, kdo bude ochoten stát se Vaším ručitelem.

Shlédněte také

Půjčka, která zastaví Vaše finanční strádání

Půjčování peněz od soukromých společností, které nepatří do sítí bank, bývá, čím dál, tím častěji …