Domů / Nebankovní půjčky / V nebankovní sféře se dočkáte zajímavých podmínek, stačí jen trochu pátrat

V nebankovní sféře se dočkáte zajímavých podmínek, stačí jen trochu pátrat

Často, když se řekne nebankovní půjčka, vybavíme si přemrštěné úroky, které jsou samy o sobě závažným negativem. Dnes ale podobné úvěry fungují jinak, k dispozici je klientům i pestrá paleta doplňkových služeb. Nehrozí tak například exekuce v případě, že máte problémy se splácením, postačí rozumný přístup a snaha se dohodnout. Vlastně to zní poměrně dobře, že?

Nebankovní úvěr může mít atraktivní úroky, rozhlédněte se kolem

Dnešní nebankovní půjčky nabízí mimořádnou pestrost. K dispozici je až několik desítek nabídek napříč světem tuzemského internetu, což je rozhodně víc než dost na to, abyste si vybrali opravdu dobře. Na důkaz našeho tvrzení vám nyní přinášíme základní informace o dvou zajímavých nabídkách nebankovních úvěrů – který z nich dopadne ve srovnání lépe a proč?

Jako číslo jedna si představíme půjčku od společnosti Cofidis. Zmiňme si pro začátek základní parametry:

  • Půjčit si můžete sumu v rozmezí 20 a 500 tisíc korun (samozřejmostí je i možnost účelového úvěru nebo například také stále oblíbenější konsolidace půjček).
  • Doba splatnosti? 12 až 84 měsíců, tedy splácet můžete úvěr prakticky až celých sedm let. Díky přehledné online kalkulačce víte vše podstatné dlouho dopředu…
  • Úroková sazba začíná již na poměrně sympatických 5,9 %. RPSN je pak již od 6,05 %, znamená to, že na vás nečekají žádné vysoké skryté poplatky.

Druhou možností, o níž vám budeme referovat, je například ta od společnosti Home Credit. Díky ní si můžete nově zažádat o půjčku až do výše 250 tisíc korun (minimem je tu deset tisícovek), to vše s dobou splatnosti až 96 měsíců, jinými slovy osm roků. Úroky začínají těsně pod hranicí devíti procent, proto i zde se nemusíte bát toho, že jistinu přeplatíte více, než je běžným zvykem. Úroky u společnosti Home Credit jsou naopak velmi racionální a vlastně jedny z nejnižších na celém tuzemském trhu. Samozřejmostí je i možnost mimořádné splátky nebo krátkodobé odložení termínu splatnosti. A správa úvěrového účtu? Za tu rozhodně neplatíte, jde o poplatek, který je dávno překonaný i u mnoha dalších společností. A na závěr jedna rada, u půjček zohledněte hlavně RPSN!

Shlédněte také

Online nebankovní půjčka do 10 000 Kč od společnosti COOL CREDIT

COOL CREDIT patří již ke tradičním poskytovatelům krátkodobých půjček, na tuzemském trhu působí již od …