Domů / Hypotéky / Nebankovní společnost je také řešením

Nebankovní společnost je také řešením

Když jste posledně odcházeli z banky zklamáni díky odmítnutí, tak jste určitě nevěděli, že máte i jinou možnost. Přitom banky již dávno nejsou vaší jedinou možností, můžete využít i nebankovní hypotéku, kterou vám nabízejí právě nebankovní společnosti. Tyto firmy jsou zvláštní tím, že poskytují úvěry i problematičtějším klientům, kteří z banky odcházeli vždy se zklamáním. Přečtěte si tedy pozorně, proč byste měli využít nebankovní hypotéku, a proč je dobré obrátit se na tento typ věřitele:

  • Možnost zcela pro každého
  • Bez nahlížení do registru
  • Bez nutnosti doložit či prokázat své příjmy
  • Velmi rychlé vyřízení, několikanásobně rychlejší, než u banky
  • Velice dlouhé doby splácení až 30 let
  • Spolehlivost a férové jednání

Správný výběr nebankovní společnosti

Jestliže vás tedy zaujala možnost nebankovní hypotéky bez registru, tak si neváhejte vybrat jednu z mnoha nebankovních společností a vyplnit žádost. Jakou společnost si ale vybrat, na koho se obrátit? Nejlepším řešením bude, pokud vsadíte na profesionální společnost FAHD, která vás díky svým neuvěřitelně atraktivním podmínkám splácení a výhodám nezklame. Očekávat můžete samozřejmě i čestné jednání a hlavně maximální spolehlivost.

Stačí pouze ručit

Aby vám mohla společnost FAHD půjčit peníze, tak musíte splňovat jednu jedinou podmínku. Musíte mít k dispozici určitou nemovitost, kterou budete schopní ručit. Je to jakási jistota, že budete čestně a spolehlivě splácet. Pokud nemáte žádnou nemovitost ani nic podobného, co by bylo možné použít, tak můžete ručit i nemovitostí třetí strany, samozřejmě s jejím souhlasem. Roli nehrají ani vaše příjmy, ani vaše negativní zápisy v registrech dlužníků. Jak sami vidíte, ve světě nebankovních půjček není vůbec nic problémem, vše se dá velice snadno a rychle vyřešit.

Shlédněte také

Refinancováním hypotéky lze ušetřit nemalé peníze

Pokud máte hypotéku, rozhodně byste jí měli věnovat zvýšenou pozornost, a to především té oblasti, …