Domů / Nebankovní půjčky / Soukromí poskytovatelé půjček, kde najít kontakty

Soukromí poskytovatelé půjček, kde najít kontakty

Potřebujete půjčit peníze, ale kvůli registru vás neschválí v bance. Zkoušeli jste rovněž veškeré nebankovní žádosti, ale stále vám to nevychází a stále vás nikdo neschválil. Všichni vás zamítli nebo jste od nich nedostali vůbec žádnou odpověď. Nezoufejte. Je zde ještě jedna poslední možnost – vyzkoušet kontaktovat některého ze soukromých poskytovatelů půjček, který vám buď dá své vlastní peníze, nebo vám je zprostředkuje od investora.

Jak kontaktovat soukromého poskytovatele přes internet

Na internetu je nepřeberné množství nabídek půjček od soukromých investorů. Ale je velmi těžké je dohledat. Natož je najít přehledně na jednom místě. Proto byl vytvořen následující seznam:

Zdroj: Seznam soukromých poskytovatelů půjček a investorů

Na této stránce se nachází seznam všech nebankovních poskytovatelů, zprostředkovatelů a investorů, kteří se pohybují v soukromém sektoru. Nabízejí své nebo cizí peníze. Které nepocházejí z banky ani od nebankovní společnosti. V seznamu je vždy uvedeno jejich jméno, telefonní číslo, email a město, ve kterém působí.

Pokud kliknete na detail dané osoby, tak se vám zobrazí podrobné informace. Zejména se vám objeví popis toho, co vám vlastně mohou nabídnout. Rovněž se vám opět zobrazí jejich kontaktní informace – telefonní číslo, email, město působení. Následně tak máte možnost jej kontaktovat a sjednat si od něj půjčku.

Je bezpečné si půjčovat od soukromníků?

Je to bezpečné. Každopádně je to méně bezpečné než u bankovních nebo nebankovních společností. Samotné soukromé půjčky jako takové jsou bezpečné, jelikož sepisujete smlouvu, ve které jsou stanoveny všechny podmínky – stejně jako například u bankovního úvěru.

Nebezpečí ovšem tkví v tom, že se zde pohybují i podvodníci. Kteří slibují mnohdy zoufalým lidem peníze, ale vyžadují poplatek předem. Například naslibují 1 000 000 Kč bez zástavy, bez ručení, bez registru…zkrátka beze všeho. Žadatel je šťastný, že konečně našel řešení. V tom mu tento podvodník ovšem sdělí, že mu nejdříve musíte vyplatit 15 000 Kč za zprostředkování, nebo za pojištění, nebo jako nultou splátku – zkrátka jakýkoliv vymyšlený poplatek. Pokud jej zaplatíte, tak o podvodníkovi už nikdy neuslyšíte.

Pokud si budete sjednávat půjčku od soukromníků, tak mějte na paměti vždy jedno jednoduché pravidlo – nikdy, nikomu a za žádných okolností nevyplácet žádné peníze předem. Poctivou soukromou osobu nebo investora poznáte jen podle toho, že on vám jako první dá peníze. A až následně bude vyžadovat splátky.

Jak požádat  soukromého poskytovatele o peníze

Doporučujeme navštívit daný odkaz (na začátku článku). Podívat se po poskytovateli, který je z vašeho města. A následně již začíná mravenčí práce. Musíte se podívat na všechny vybrané poskytovatele podrobněji. Který co nabízí. Kolik je schopen maximálně vyplatit, jakou má úrokovou sazbu a který nejlépe odpovídá vaší představě. Následně jej musíte kontaktovat (telefonicky nebo elektronicky) a podat žádost.

Nikdy nezapomínejte na základní pravidlo – nikdy nikomu nic neplatit jako první! Za žádných okolností. Někteří podvodníci působí velmi věrohodným dojmem a mají velmi dobré výmluvy proč by jste jim měli peníze vyplatit. Nesmíte se ovšem nechat zvyklat. Ať jste v sebe horší situaci a peníze potřebujete sebevíc. Vždy vyžadujte, aby investor, soukromník či soukromý poskytovatel zaplatil jako první vám.
Konkrétní podmínky jsou vždy individuální. Každý z poskytovatelů bude mít jiné cenové rozmezí, každý bude mít jinou úrokovou sazbu. Konkrétní čísla zjistíte, pokud se podíváte na daný seznam.

Nechcete peníze od soukromníka? Můžete i od nebankovní společnosti

Na daných stránkách je veliké množství informací ohledně nebankovních půjček. Už jsme vám ukázali, jak se můžete dostat k seznamu soukromých osob, které půjčují své vlastní peníze.

Na dané stránce se ovšem můžete podívat i na hlavní stranu (kliknutím na logo), kde se nachází srovnání nebankovních půjček od nebankovních společností. Všechny tyto společnosti jsou ověřeny a jsou 100% poctivé. Můžete vyplnit jednoduchý filtr a najít si ty produkty, které vám mohou být schváleny. Rovněž si je můžete řadit podle vámi důležitých parametrů.

Pokud momentálně hledáte někoho nebo nějakou společnost, která by vám půjčila peníze, tak doporučujeme se na ten web velmi dobře podívat. Je zdrojem velmi obsáhlých informací. A můžete z něj čerpat kontakty na soukromníky, firmy a další subjekty. A případně si je i porovnávat.

Shlédněte také

Online nebankovní půjčka do 10 000 Kč od společnosti COOL CREDIT

COOL CREDIT patří již ke tradičním poskytovatelům krátkodobých půjček, na tuzemském trhu působí již od …