Domů / Nezařazené / Společnost Univers Tech se rozrůstá

Společnost Univers Tech se rozrůstá

Ačkoliv vrcholí ekonomická krize a řada firem krachuje, jsou i takové, kterých se to díky vysoké kvalitě a nízkým cenám netýká. Stačí si vyhledat frázi předokenní rolety cena a rázem zjistíte, že tu nejlepší cenu nabízí společnost Univers Tech, která je po celé České republice i Slovensku vyhlášená především svou špičkovou kvalitou. Právě tato společnost je důkazem, že lze kvalitní výrobky prodávat opravdu levně. Právě na tom postavila celou svou filozofii, která přináší úspěch. Společnost se totiž dále rozrůstá a plánuje stavbu nové výrobní a skladovací haly.

Vše začalo koupí pozemku, který je v bezprostřední blízkosti samotného sídla firmy. Zde sice stojí starší budova, kterou bude potřeba strhnout a postavit zcela novou výrobní halu, která bude vyhovovat všem moderním požadavkům a bezpečnostních předpisů. Ta bude postavena s přispěním i evropských dotací. Právě díky vzniku této haly totiž dojde o navýšení kapacity výroby, a to až dvojnásobně. Pro nezaměstnané z kladenského regionu to totiž znamená možnost, získat v této nové hale práci. Právě kladenský region je aktuálně jedním z regionů, kde je nezaměstnanost největší. Proto každá možnost nových pracovních pozic je přijata s velkým ohlasem.

I v nové hale se budou vyrábět a montovat výrobky, kterými je společnost Univers Tech známá. Jednen z takových produktů využívají snad všichni, kteří mají vlastní garáž. Nejedná se o nic jiného, než o garážová vrata. Plzeň, Kladno nebo Praha, to jsou tři největší města, kde má tento výrobek velkou oblibu, především díky kvalitě provedení a izolačním a bezpečnostním vlastnostem. Ty jsou zaručeny především díky použití perfektních materiálů, ale také pro jedinečné provedení. Většina garážových vrat je vyráběna ze sendvičových panelů, které jsou vyplňovány kvalitní polyuretanovou pěnou. Už to má výborné izolační vlastnosti. Navíc veškerá vrata perfektně sedí a v kombinaci s dvojitým těsněním neprochází studený vzduch ani po obvodu garážového otvoru. I u své garáže budete mít jistotu, že bude splňovat veškeré vaše požadavky na tepelnou izolaci. O jejich bezproblémový chod se mimo kvalitního kování a vodících lišt starají i torzní pružiny, které jsou testována na životnost více než 15 000 cyklů.

Nejsou to však pouze garážová vrata, co společnost proslavilo a čím je vyhlášena. Dalším z oblíbených a využívaných výrobků jsou markýzy venkovní výsuvné. Praha má mnoho restaurační zahrádek, kde je právě toto řešení použito a můžete ho vidět na vlastní oči. To však není jediný účel použití, jelikož markýzy lze použít i rodinných domů nebo například bytů a jejich balkonů. Skvěle nás tak nejenom ochrání před přímým slunečním světlem, ale také před deštěm.  I zde samozřejmě platí, že hlavní roli hraje vysoká kvalita provedení, velké bezpečnost a samozřejmě nízká cena. Jejich pohon je zajišťován buď pomocí ruční kliky, nebo elektromotorem. Ten je samozřejmě mnohem pohodlnější a jeho obsluhu zvládne díky dodávanému ovládání naprosto každý. Díky kvalitním hliníkovým slitinám je samozřejmě zaručena celková pevnost a tím i odolnost celé konstrukce. K dispozici jsou však i markýzy s ocelovým profilem. Vše lze totiž vyhotovit dle konkrétních požadavků a přání samotného zákazníka. Zkušení zaměstnanci vždy profesionálně poradí a doporučí vhodný typ ať už pro restaurační zahrádku, tak byt.

Shlédněte také

Snadná půjčka bez registru? Vyzkoušejte BB půjčku

V dnešní době si můžete půjčit i tehdy, když Vaše jméno z někdy až roztodivných důvodů figuruje …