Domů / Novinky / Srovnáváme 3 nebankovní malé půjčky

Srovnáváme 3 nebankovní malé půjčky

Když se rozhodnete pro půjčku, musíte pečlivě zvážit, kde si ji vlastně sjednáte. Nemávejte nad něčím podobným, rukou, první nabídka, na kterou natrefíte, nemusí být vůbec výhodná – a naopak ta pátá teprve začne být podle čísel velmi zajímavou. Nevzdávejte se, trh je skutečně pestrý a není důvod se nějak obávat, že nenajdete tu pravou nabídku. Naopak, zajímavých může být hned několik. A pokud máte zájem, rádi vám podáme pomocnou ruku a pomůžeme porovnat výsledky. Co takhle mít před sebou tabulku s daty a čísly, které, výrazně pomohou v rozhodování? Vše je v ní totiž patrné na první pohled!

Tři půjčky – jen jedna je však nejlepší

Trojice mikroúvěrů, které spolu svedou nelítostnou bitvu čísel. Právě ta totiž rozhodne, která z nich je atraktivní a kterou z nich raději ve svém rozhodování vůbec nezvažovat. Jako první se v naší minitabulce představí Credit Air půjčka. Následovat ji budou Creditkasa půjčka a půjčka Zaplo.cz. Brzy se tedy dozvíme, kdo ze srovnání vyšel nejlépe…

Půjčka Credit Air Creditkasa Zaplo
Rozsah 500 až 10 tisíc korun 1 až 20 tisíc korun 1 až 20 tisíc korun
Doba splatnosti 45 až 75 dnů 1 až 30 dnů 7 až 30 dnů
Úrok / RPSN od 96 / 205 % 730 / 30341,1 % 279,83 / 1141,2 %
Poplatky Ne Ne Ne
První půjčka zdarma Ano Ne Ano

Rozhodně to je velmi zajímavé srovnání, že? Jen jedna zprostředkovatelská společnost vychází ze srovnání opravdu hodně negativně. Nejde ani příliš o to, že v nabídce nemá první půjčku zdarma. Rozhodující je totiž, zejména u mikropůjček, hlavně RPSN. A právě to zde dosahuje až astronomických rozměrů, takže se vyplatí dát prostě ruce pryč a přemýšlet o jiných variantách.

Pokud bude řeč na téma úvěr, nemusíte se přeci vůbec před ničím stydět. Rozhodně je lepší si ho sjednat a posléze hned splatit než čekat na výplatu o rohlících, no ne? Není to přece nic, co by bylo nějak neekonomické. Složenka, na kterou jste prakticky zapomněli, nepočká – a totéž platí o rodinném nákupu potravin. Ted se z něčeho prostě zaplatit musí, a pokud je domácí účet před výplatou už takřka v červených číslech, musí se urychleně jednat. Malá půjčka prakticky nic nestojí, a navíc o ní nikdo nemusí vůbec vědět. Krédem nebankovních společností je totiž maximální diskrétnost vůči naprosto všem klientům!

Shlédněte také

U jaké banky jsou platby do zahraničí nejlevnější x nejdražší?

Budete-li chtít provést bankovní převod peněz do zahraničí v korunách, musíte počítat s tučnými bankovními …