Domů / Novinky / Srovnáváme 3 nebankovní malé půjčky

Srovnáváme 3 nebankovní malé půjčky

Když se rozhodnete pro půjčku, musíte pečlivě zvážit, kde si ji vlastně sjednáte. Nemávejte nad něčím podobným, rukou, první nabídka, na kterou natrefíte, nemusí být vůbec výhodná – a naopak ta pátá teprve začne být podle čísel velmi zajímavou. Nevzdávejte se, trh je skutečně pestrý a není důvod se nějak obávat, že nenajdete tu pravou nabídku. Naopak, zajímavých může být hned několik. A pokud máte zájem, rádi vám podáme pomocnou ruku a pomůžeme porovnat výsledky. Co takhle mít před sebou tabulku s daty a čísly, které, výrazně pomohou v rozhodování? Vše je v ní totiž patrné na první pohled!

Tři půjčky – jen jedna je však nejlepší

Trojice mikroúvěrů, které spolu svedou nelítostnou bitvu čísel. Právě ta totiž rozhodne, která z nich je atraktivní a kterou z nich raději ve svém rozhodování vůbec nezvažovat. Jako první se v naší minitabulce představí Credit Air půjčka. Následovat ji budou Creditkasa půjčka a půjčka Zaplo.cz. Brzy se tedy dozvíme, kdo ze srovnání vyšel nejlépe…

Půjčka Credit Air Creditkasa Zaplo
Rozsah 500 až 10 tisíc korun 1 až 20 tisíc korun 1 až 20 tisíc korun
Doba splatnosti 45 až 75 dnů 1 až 30 dnů 7 až 30 dnů
Úrok / RPSN od 96 / 205 % 730 / 30341,1 % 279,83 / 1141,2 %
Poplatky Ne Ne Ne
První půjčka zdarma Ano Ne Ano

Rozhodně to je velmi zajímavé srovnání, že? Jen jedna zprostředkovatelská společnost vychází ze srovnání opravdu hodně negativně. Nejde ani příliš o to, že v nabídce nemá první půjčku zdarma. Rozhodující je totiž, zejména u mikropůjček, hlavně RPSN. A právě to zde dosahuje až astronomických rozměrů, takže se vyplatí dát prostě ruce pryč a přemýšlet o jiných variantách.

Pokud bude řeč na téma úvěr, nemusíte se přeci vůbec před ničím stydět. Rozhodně je lepší si ho sjednat a posléze hned splatit než čekat na výplatu o rohlících, no ne? Není to přece nic, co by bylo nějak neekonomické. Složenka, na kterou jste prakticky zapomněli, nepočká – a totéž platí o rodinném nákupu potravin. Ted se z něčeho prostě zaplatit musí, a pokud je domácí účet před výplatou už takřka v červených číslech, musí se urychleně jednat. Malá půjčka prakticky nic nestojí, a navíc o ní nikdo nemusí vůbec vědět. Krédem nebankovních společností je totiž maximální diskrétnost vůči naprosto všem klientům!

Shlédněte také

Nebankovní půjčky jsou tu pro každého

Potřebujete půjčit peníze? Na současném trhu je možné vybrat si hned ze tří různých konkrétních …