Domů / Nezařazené / Srovnávejte hypotéky – ušetříte tisíce

Srovnávejte hypotéky – ušetříte tisíce

Zodpovědnost na jednu generaci dopředu, přesně o tom je sjednání hypotečního úvěru. Bohužel, často nebývá zbytí. Mladá rodina se rozrůstá a potřebuje něco většího, mladí se chtějí osamostatnit od rodičů a bydlet definitivně ve svém. Jak se ale zařídit, když je nabídek tolik a každá je poněkud odlišná od té další? Nebojte, vše bude v pořádku, je tu totiž naše srovnání hypoték, které pomůže a poradí nejen v této těžké chvíli.

Hypotéku je třeba pořádně rozmyslet

Těžké rozmýšlení, přesně o tom je každá hypotéka. I setiny procenta v úrocích hrají svoji roli, chce to přeci jen pár dní na rozvahu, a to ideálně nejen o samotě, ale i s partnerem nebo partnerkou a celou rodinou, protože více hlav více ví. Některé pojmy třeba nemusí být tak docela jasné, znějí cize, v našem jazykovém prostředí zkrátka ještě nejsou doma. Jako jeden příklad za všechny zmiňme třeba LTV. Tento ukazatel vyjadřuje, jakou částku si vlastně půjčíte, respektive, kolik procent z odhadní ceny zastavované nemovitosti to bude.

1

Zajímavou nabídku má třeba Sberbank

Co takhle Sberbank hypotéka? A jaké má parametry, když už o ní mluvíme? Půjčit si můžete již finanční částku od výše 300 tisíc korun, maximum je sedm milionů (pochopitelně částku právě pro Vás lze určit hlavně z odhadní ceny nemovitosti, která půjde do zástavy), úroky začínají na velmi příjemných 2,26 procentních bodech. Vyřízení kompletně zdarma, což ušetří další vstupní náklady – a budete bydlet ve svém, což je prostě a jednoduše skvělá věc!

Odložení splátek během krátkodobých finančních problémů samozřejmostí, celková splatnost se dá rozložit až na dobu třiceti let! Pojištění schopnosti splácet je sázka na jistotu, nezapomeňte si jej v rámci hypotéky sjednat také! Výhodná nabídka, nad kterou je radno trochu popřemýšlet, tak přesně to je Sberbank, co více dodat?

Hypotéka může být i na družstevní byt

Pravda, za jiných podmínek, než klasická hypotéka na byt či dům v osobním vlastnictví, ale i tohle je dnes alternativa. Hypotéka na družstevní byt je poměrně rozšířená, musíte při ní ale také ručit nemovitostí, může to být například chata.

Shlédněte také

Rychlá půjčka 30000 Kč

Půjčit si třicet tisíc korun dnes není vážně nic obtížného, administrativní zátěž spojená s podobným úvěrem …