Domů / Nezařazené / Technologie, která polapí zvěř i zloděje

Technologie, která polapí zvěř i zloděje

Divoká zvířata a zloději mají jedno společné, je těžké je vyfotit a pokud už na ně narazíme, rychle zmizí. Na trhu je ovšem technologie, které nikdo neuteče a sice fotopasti. Dříve se jednalo o velmi užitečnou pomůcku přírodovědců a špiónů, mnozí si dokonce fotopasti vyráběli sami. Dnes je však jejich technologie mnohem pokročilejší, a proto si představíme důvody, proč začaly fotopasti používat bezpečnostní agentury i přírodovědci z celého světa.

Hlavní výhody fotopastí

Fotopastí je celá řada, mezi nejlepší na trhu se řadí fotopasti Bunaty. Jedná se o drobné zařízení, které je vybaveno vysoce citlivými senzory a kvalitní optikou. Fotopast se vždy umístí na místo, odkud bude monitorovat určitou plochu, může jít o místo v lese, váš pozemek, parkoviště aj. Důležitá je zde skutečnost, že je fotopast v podstatě neviditelná. Disponuje maskovaným tvrdým pouzdrem, které po umístění na strom není vidět, jednoduše splyne s terénem. Dále je velkým přínosem, že je fotopast Bunaty na baterie, nepotřebuje tedy kabely a její majitel není nijak omezen v tom, kam ji umístí.

To je velký rozdíl oproti běžným kamerám, které jsou všem na očích a lze je umístit jen blízko elektrického zdroje. Instalace fotopasti je snadná, za pomoci laserového paprsku se snadno nastaví plocha, kterou bude fotopast kontrolovat. Nemusíte mít obavy, že by fotopasti cokoliv uniklo, fotopast reaguje na pohyb ve zlomku sekundy a neunikne ji ani zvíře, ani člověk. Pokud ji umístíte k domu, zaznamená absolutně každého člověka, který se po vašem pozemku bude pohybovat. Proto se staly populární pomůckou pro zvýšení bezpečnosti. Modely s GMS modulem vám pořízené snímky zašlou dokonce na telefon nebo na mail.

Záznamy jsou vždy ve vysokém rozlišení a co se týče životnosti fotopasti, té se nemusíte obávat. Fotopasti jsou přístroje vyrobené tak, aby dokázaly hravě odolávat každému počasí a spolehlivě sloužily po celý rok a to 24 hodin denně.

Shlédněte také

Rychlá půjčka 30000 Kč

Půjčit si třicet tisíc korun dnes není vážně nic obtížného, administrativní zátěž spojená s podobným úvěrem …