Domů / Nebankovní půjčky / Online nebankovní půjčka do 10 000 Kč od společnosti COOL CREDIT

Online nebankovní půjčka do 10 000 Kč od společnosti COOL CREDIT

COOL CREDIT patří již ke tradičním poskytovatelům krátkodobých půjček, na tuzemském trhu působí již od roku 2013. Minimum podmínek, rychlé vyplacení peněz, ale také poměrně vyšší úroky. Jinými slovy, naprosto typický profil společnosti, která zprostředkovává krátkodobé úvěry pro široké portfolio klientů. Všechny náležitosti se vyřídí během pár minut prostřednictvím internetu.

Půjčit si můžete až patnáct tisíc korun

Úvěr si zde sjednáte snadno, pro nové klienty je tu však jisté omezení. Pokud o půjčku od COOL CREDIT žádáte vůbec poprvé, je limitem pouze pět tisíc korun (minimum pro úvěr je vždy tisícikoruna). Po splacení případného druhého úvěru si můžete půjčit až sedm tisíc korun. Maximum, tj. patnáct tisíc korun, je možné získat až po splacení šestého úvěru v řadě. Splatnost je nastavitelná na dobu pěti až třiceti kalendářních dnů, toto období si můžete navolit zcela libovolně podle svých osobních potřeb. V případě, že nebudete s to splatit vše včas, je možné požádat o odložení termínu splátky, což ale samozřejmě nebude bezplatné.

Zvolení částky, vyplnění krátkého kontaktního formuláře, autorizace celé transakce pomocí kódu z SMS zprávy a vyplacení peněz – je to vlastně docela jednoduché. K dispozici je i zákaznická infolinka, stejně jako možnost kontaktovat společnost COOL CREDIT přes sociální sítě nebo emailovou zprávu. A co je pro schválení půjčky nutné? České občanství, plnoletost, trvalý příjem (nerozhoduje už příliš, v jaké konkrétní výši), mobilní telefon a účet v bance vedený na vlastní jméno.

Současně nesmíte mít dluh u některé jiné finanční instituce nebo být zrovna v insolvenci. Nepotřebujete však žádné záruky – ručitel není potřeba, zástava samozřejmě také ne. Půjčka se splácí zpravidla jednorázově. Poskytovatel COOL CREDIT půjčky je společnost COOL CREDIT, s.r.o., sídlící na Praze 1 v ulici Na Příkopě 988/31.

Shlédněte také

Soukromí poskytovatelé půjček, kde najít kontakty

Potřebujete půjčit peníze, ale kvůli registru vás neschválí v bance. Zkoušeli jste rovněž veškeré nebankovní …