Domů / Finance / Získejte peníze snadno a rychle

Získejte peníze snadno a rychle

Kdo někdy žádal o půjčku, ať už malou nebo větší, tak zajisté ví, kolik času, podkladů a mnohdy i peněz Vás to stálo. Nakonec došlo k tomu nejhoršímu, a to k zamítnutí.

 

To zklamání a ztracený čas má asi spousta z Vás ještě v živé paměti, a tak se už ani nepokoušíte žádat o peníze někde jinde. A přitom by se Vám tak moc hodily a vyřešily mnoho potřebného.

 

Obavy jsou pochopitelné, ale ještě Vás nepotkala nebankovní hypotéka.

 

Schválení žádosti je natolik pravděpodobné, že to nemůže ani skončit jinak. Žádat můžou úplně všichni, takže i ti, kteří se setkali jinde se zamítnutím, ať už z důvodu výše platu, nedoložení příjmů nebo kvůli registru dlužníků.

 

Nastavená a povinná podmínka je jen jedna. Ručení nemovitostí. Jestli ručit nemovitostí nemůžete, protože nejste vlastníky, tak je ještě možnost poskytnutí zástavy někoho třetího. A nemusí jít pouze o dům, byt. Přijata je i zástava pozemku, chaty, případně nebytových prostorů, tedy komerčních.

 

Výše půjčky je závislá na tom, kolik požadujete, ale také na hodnotě nemovitosti, kterou budete ručit. Nejvyšší možná částka, kterou můžete díky nemovitosti získat, je 70%, a to z ceny, která je určena odhadcem.

Pokud s podmínkami souhlasíte, tak stačí vyplnit žádost. Nejde o tiskopis, ale o online formulář, který následně online i odešlete. Schvalování půjčky netrvá nijak dlouho. Pouhých 24 hodin stačí k tomu, abyste věděli, jestli můžete uskutečnit svoje plány, či vylepšit finanční situaci a zbavit se dluhů.

coin

Úrok a výše splátky můžou konkurovat běžným finančním společnostem. Takže se nejedná o žádné lichvářské praktiky. Nikdo po Vás nebude požadovat ani poplatky předem, které mnohdy připraví zájemce o peníze a půjčku nezískají.

 

Délka splácení závisí na Vašich finančních možnostech a samozřejmě na tom, kolik Vám bude půjčeno. Je možnost i dlouhodobého splácení, v maximální možné hranici 30 let.

Shlédněte také

Nebankovní hypotéka Vám může spolehlivě a rychle pomoci k penězům

Nebankovní hypotéku můžete získat od společnosti, která nepodléhá kontrole ČNB, tedy není bankou. Proto se …